Výběrová řízení, administrace, dotace…

Rychlý kontakt

+420 739 662 556
info@kmadmin.cz

Kariéra – hledáme nové posily

Do naší firmy hledáme nové posily na pracovní pozici administrativní pracovník.

Pracovní náplň:

  • vyřizování administrativních úkonů, ukládání písemností a záznamů
  • příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů
  • starost o chod kanceláře
  • příprava údajů pro vkládání informací v el. prostředí pro výběrové řízení
  • kompletace dokladů pro předání dokumentace k veřejným zakázkám

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC, MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost dodržovat a hlídat termíny
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:

  • různorodou, odbornou a zajímavou práci
  • prostor k profesnímu i osobnímu růstu
  • podporu dalšího vzdělávání
  • malý, příjemný kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra Kroměříže
  • flexibilní pracovní dobu

Nástup možný ihned.

Pokud vás pozice zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mail info@kmadmin.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Pozice je vhodná i pro absolventy.